poznaj opinie naszych klientów

dekorator
Małgorzata i Krzysztof
Dziękujemy za wspaniały film w wysokiej jakości jak i za pełen profesjonalizm kamerzysty Dominik Ruczyński, który wkłada całe serce w to co robi, świetnie współpracuje z fotografami, ma wszystkie potrzebne certyfikaty z pewnością do filmów weselnych jak i profesjonalnych. Jesteśmy z żoną pełni podziwu materiału, który dla nas przygotował jak i współpracy do samego końca. Polecamy przyszłym młodym parom i nie tylko !!!!
link do postu
Ludmiła i Jakub
Chcielibyśmy bardzo podziękować za utrwalenie naszych wspomnienień z dnia ślubu! Długo szukaliśmy kamerzysty, który zrobi ładny film w rozsądnej cenie i mieliśmy już rezygnować z filmu weselnego aż tu nagle znaleźliśmy Dominika! Pełen profesjonalizm! Film idealny - nie za długi, nie za krótki, fajnie zmontowany, wysoka jakość nagrania obrazu i dźwięku. Płyty w pięknych spersonalizowanych pudełkach (na okładkach zewnętrzynch i wewnętrznych oraz na płycie zostały umieszczone nasze zdjęcia ze ślubu-wygląda to super!). Bardzo się cieszymy, że w tym ważnym dniu Dominik był z nami i z pełną odpowiedzialnością polecamy go wszystkim!
link do postu
Urszula i Artur
Polecamy gorąco. Zdjęcia i film są cudowne. Bardzo przyjemnie się teraz je ogląda. Bardzo miła współpraca i elastyczna. Dostosowują się do życzeń młodej pary. Super opakowanie do kompaktów ze zdjęciami i magnetycznym zapięciem - bardzo praktyczne.
link do postu
Patrycja i Sebastian
Bardzo dziękujemy za bardzo fajny i profesjonalnie wykonany film z naszego ślubu. Jeśli ktoś szuka kamerzysty na ślub, chrzciny itp. to śmiało mogę polecić Dominika, na pewno nie pożałujecie :)
link do postu
Ewelina i Andrzej
DOMINIKU dziękujemy za świetnie spędzony czas podczas nagrywania filmu weselnego. Płyta dobrze wykonana, muzyka super dobrana. Polecam gorąco usługi tego Pana, iż potrafi rozluźnić atmosferę i sprawić że zamiast stresu, spięcia pojawi się uśmiech i radość. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki:-)
link do postu
Katarzyna i Łukasz
Polecamy z mężem usługi Dominika - jesteśmy zadowoleni z filmu. Jest długi, dobrze zrobiony, fajnie zmontowany i co ważne - dość szybko go dostaliśmy. Podoba mi się fakt, że Dominik oferuje spory wachlarz usług, typu film w formacie HD, możliwość oglądania online i inne. Reasumując - polecamy! :)
link do postu
Katarzyna i Jarosław
Dziękujemy i bardzo polecamy:) Film wspaniały, konkretny, bardzo przemyślany i wszystko co najważniejsze jest w nim zawarte. Szybko zmontowany i co najważniejsze podoba się nie tylko nam, ale i wszystkim gościom. Dziękujemy Panie Dominiku:)
link do postu
Kamila i Daniel
Dziękujemy za najlepszą pamiątkę z tego pięknego dnia. Od początku wiedzieliśmy, że to był dobry wybór kamerzysty i fotografa. W dużym skrócie: Czuliśmy się w Waszej obecności swobodnie, dzięki temu dobrze się bawiliśmy. Profesjonalnie podchodziliście do swoich zadań i byliście otwarci na pomysły. Byliście bardzo zaangażowani, kreatywni, serdeczni, wyrozumiali i cierpliwi. Otrzymaliśmy od Was nadzwyczajnie piękne zdjęcia i mistrzowski film ślubny. !!! Z całą odpowiedzialnością POLECAMY ten zespół profesjonalistów na każdą okoliczność wartą utrwalenia. !!! DZIĘKUJEMY !!!
link do postu
Ewelina i Marcin
Dziękujemy i polecamy wszystkim młodym parom i nie tylko. Film okazał się wspaniałą pamiątką, którą ogląda się z przyjemnością. Zastanawialiśmy się bardzo długo czy skorzystać z usług kamerzysty i nasi znajomi polecili na Dominika- to był strzał w dziesiątkę! Płyty są przepięknie oprawione zdjęciami z sesji ślubnej, dobra jakość obrazu i dźwięku.Wspaniała współpraca do samego końca. POLECAMY!!!
link do postu
Magda i Piotr
Dziękujemy bardzo za utrwalenie naszego najpiękniejszego dnia w życiu!!!;)Jednym słowem 100% satysfakcji. Świetny materiał, profesjonalizm, szybka realizacja zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni- wszystko dopięte na ostatni guzik, szeroka oferta, indywidualne podejście do klienta. Dodatkowo zdjęcia- rewelacja. Opcja zamieszczenia filmu w internecie super sprawa. Cały czas kontakt i konsultacje, wspólne podejmowanie decyzji- współpraca. Z czystym sumieniem polecam wszystkim współpracę z zespołem utrwalwspomnienia.pl!PROFESJONALNIE, SZYBKO, Z PASJĄ. Życzymy powodzenia i dziękujemy
link do postu